NKolayOfis yatırım almaya hak kazandı

0

Günümüzde her boyutta işletme için en önemli yatırım konularından biri Bulut Bilişim ve bu alandaki hizmetler gün geçtikçe çeşitleniyor. Bunlardan biri olan NKolayOfis, geçtiğimiz Mart ayında StartersHub’ın girişim geliştirme programı StartersHub XO’da ön yatırım almaya hak kazandı.

NKolayOfis’in Finans ve Satış Yönetimi ile Banka Entegrasyonu olarak iki önemli ürünü bulunuyor. Türkiye’nin önde gelen 12 bankasıyla sağlanan banka entegrasyonu ve e-fatura entegrasyonu sayesinde, NKolayOfis kullanan işletmeler muhasebe işlemlerini kolayca yapacak.

NKolayOfis ürünü olan BankFIX sayesinde işletmeler tüm banka hesaplarını takip etme ve finansal verilerini yönetebilme imkanlarına kavuşacak. Bu sayede işletmeler, farklı bankalardaki paralarını yönetmek için fazla zaman harcamayacak.

Zamandan ve paradan kazandıran ürünler

Türkiye’deki özellikle küçük işletmelerin büyük bir bölümü ne yazık ki hesaplarını hala kağıt kalem veya Excel dokümanı olarak tutuyor. İşletmelerin verimliliğini ve sürdürülebilirliğini artırması için Kurumsal Kaynak Yönetimi (ERP) yazılımları kullanmaları şart. Fakat çoğu işletme için mevcut muhasebe programları yetersiz ve bu işletmelerin finansal yönetim sistemlerine ihtiyacı var. Yüksek fiyatlı ERP yazılımlarını alamayan KOBİ’ler için şimdi çok parlak bir seçenek var!

İki farklı çözümle gelen NKolayOfis, KOBİ’lere “mini ERP” hizmeti vererek düşük yatırımla yüksek verimlilik ve sürdürülebilirlik kazandırıyor. İşletmeler, NKolayOfis’ten alacakları mini ERP çözümüyle kusursuz bir Banka Entegrasyonu’na sahip olacaklar. Özellikle birden fazla banka ile çalışan işletmeler için tüm banka hesaplarını tek bir platformdan takip etmek ve anlık verilerine kolayca ulaşmak büyük avantaj taşıyor.

KOBİ’lerin tüm ofis ve finansal yönetim işlerini tek çatıda toplayan NKolayOfis mini ERP paketi, banka entegrasyonunun yanı sıra siparişleri kolayca yönetmeye imkan sağlayan Sipariş ve Fatura Yönetimi’ni de barındırıyor.

Gelir-gider kontrolünü kolaylaştıran Finans Yönetimi, tüm şirket evraklarını NBox dosya koruma altyapısında saklayan Dosya ve Evrak Yönetimi, fatura işlemlerini kolaylaştıran E-Fatura ve ürünlerin müşteri veya tedarikçi bazında stok takibini yapmaya imkan veren Stok Yönetimi gibi özellikler, mini ERP paketinde öne çıkıyor.

Türkiye’de girişimler için en önemli platformlardan biri olan StartersHub’ın desteğiyle önemli yol kat eden NkolayOfis Kurucu Ortağı Gökhan Boyana, “Maddi katkının ötesinde, StartersHub’dan aldığımız mentorluk ve profesyonel destek sayesinde çok kısa süre içinde adımlarımızı hızlandırdık. Hazırladığımız ürün ve çözümler, KOBİ’ler ile büyümekte olan işletmelerin kurumsal kaynak planlama konusundaki ihtiyaçlarını düşük bir yatırımla çözüme kavuşturacak.” dedi ve StartersHub’ın destekleriyle önümüzdeki dönemde hizmetlerini zenginleştireceklerini ifade etti.

Emin Çitak

Uzun süredir internet editörlüğü yapan Emin, teknoloji ve iş dünyası üzerine yazılar yazıyor. IoT ve makine öğrenme konuları hakkında araştırma yapmayı seviyor ve genelde bu konular hakkında makaleler hazırlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>