Norveç’in ‘kuzey ışıkları’ en net haliyle Canon’la filme çekildi

0

1444985108_canonDünyanın en büyüleyici manzaralarından ‘Kuzey Işıkları’ gece fotoğrafçılığında devrim yaratan Canon ME20F-SH ile filme alındı. Norveçli film şirketi AURORA Skycam, Canon ME20F-SH ile kuzey ışıklarını daha önce görülmeyen bir netlikte yakaladı; renkleri ve yüksek çözünürlüklü detayları “yeni yaratıcı imkanlara yol açacak” şekilde kayda aldı.

Canon’un yeni nesil video kamerası, ME20F-SH, son derece düşük ışıklı ortamlarda tam renkli HD çekim yapma özelliğine sahip profesyonel çok amaçlı bir kamera olarak kullanıma sunuldu. Sektörünün rakipsiz bir şekilde en yükseği olarak 4 milyonun (+75dB) üzerinde maksimum ISO hassasiyeti değeri ile ME20F-SH, daha önce çekim yapmanın imkansız olacağı durumlarda dahi çekim yapabilecek üstün özellikleri ile dikkat çekiyor.

canon

Profesyonel Görüntüleme Pazarlama Müdürü Kieran Magee konuyla ilgili olarak: “Norveçli film şirketi AURORA’nın çarpıcı çekimlerini görmek bizi çok sevindirdi. Bu harika çekimler, bize ME20F-SH ile nelerin mümkün olduğunu gösteriyor” dedi. Kieran Magee bu kamerayla yapılacak yeni ve heyecan verici çekimleri sabırsızlıkla beklediklerini sözlerine ekledi.
Norveçli film şirketi AURORA ise Canon E20F-SH için şunları söyledi: “Şu an bulabileceğiniz en olağanüstü kamera. Gece fotoğrafçılığı için tam bir devrim. Daha kullandığımız ilk anda hayran olduk ve bundan sonra tüm çekimlerimizde kullanacağız”.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>