Not alma uygulaması Mem bağış topladı

0

Not alma uygulaması

Not alma uygulaması Mem, toplamda 5.6 milyon dolarlık bağış topladı. Bu tutar, Mem’in başarısını sürdürmesine katkı sağlayacak.

Not alma uygulaması Mem yatırım almaya devam ediyor

Not alma uygulamalarındaki trend tüm hızıyla devam ediyor. 2020 yılında Notion 2 milyar dolar, Coda 636 milyon dolar ve Roam 200 milyon dolar değer kazanmıştı. Son olarak Mem, Andreessen Horowitz’in yeni fonlarıyla 5.6 milyon dolar topladı.

Bağış toplamayı başaran Mem isimli ücretsiz uygulama, kullanıcıların organizasyona çok fazla odaklanmadan düşüncelerini hızlıca not almalarını sağlıyor. Girişimin kurucuları, platformlarının ileride neler olabileceği konusunda, makine öğreniminde, hatta artırılmış gerçeklikte daha fazla ilerlemeden yararlanarak çok büyük hedeflere sahip olacağını söyledi.

Mem kurucu ortağı Kevin Moody, yakın vadede Mem Spotlight ile masaüstü uygulamasında, orta vadede yardımcı bir mobil uygulama aracılığıyla hizmet vereceklerini söyledi.  Uzun vadede ise kontakt lensleri ile kullanılabileceğini vurguladı.

Şimdilik, girişimin uygulaması, kurucuların planladıkları kadar büyük ölçekli değil. Ancak Mem aldığı yatırımlarla kapsamlı büyümeyi hedefliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>