Nura 4.6 milyon dolarlık finansman aldı

0

Nura, son dönemlerde piyasaya sunduğu özel cihazları ile dikkat çekerken, özel kulaklıklar için 4.6 milyon dolarlık finansman sağlandığını duyurulması da oldukça dikkat çekti.

Sydneysiders ve Blackbird Ventures’ın liderliğinde elde edilen 4.6 milyon dolarlık finansman, Nura adına önemli bir maddi güç sağlayacak.  Bu açıdan önümüzdeki günlerde Nura’nın kulaklıkları için çok daha etkin bir şekilde piyasada yer almayı başarabilecek.

Nura CEO’su Durumdan Memnun

Nura CEO’su Slater konuyla ilgili özel açıklamalar yaparken, özellikle firmaya duyulan güvenin bu yatırım ile net bir şekilde görülebileceğini söyledi. Nuraphones olarak da bilinen kulaklıklar ile kişiye özel çözümler sunduklarını söyleyen Slater, bu yeni ürünleri sayesinde çok farklı bir kullanım sağlayacaklarını ve bu konuda oldukça iddialı olduklarını söyledi. Dinleyiciler için Nuraphones’un kişiselleştirilmiş bir ses deneyimi oluşturabilen tek ürün olduğunu vurgulayan Slater, kullanıcıların bu ürünle tanıştıktan sonra dinleme deneyimini çok seveceklerini belirtti.

Kullanıcının kulağını kapsayan özel tasarımı, kullanım kolaylığı ve eşsiz kişiselleştirilebilir ses deneyimi ile gelen cihaz 399 Dolarlık etiket fiyatı ile satılacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>