Nuro otonom teslimat sağlayacak

0

Nuro otonom

Nuro otonom araçları, otonom teslimat için kullanılacak. Büyük e-ticaret şirketlerinden küçük işletmelere kadar Nuro otonom araçlarının kullanılması bekleniyor.

Nuro otonom teslimat

Eski Google mühendisleri Jiajun Zhu ve Dave Ferguson tarafından kurulan start-up Nuro, 92 milyon dolarlık A serisi yatırım aldığını açıkladı. Nuro tüketicilere pint boyutlu, elektrikle çalışan ve otonom sürüş teknolojisi sağlayacak araçlar sunacak. Bu ufak ve çevre dostu araçların firmalar tarafından teslimatta kullanılması hedefleniyor.

Kurum müşterileri için rota optimizasyonu sağlanarak hızlı, güvenilir ve sorunsuz teslimat planlanacak. Bu araçlarla yapılacak teslimatlar kazaları azaltmanın yanı sıra, kurumlar için personel tasarrufu da sağlayacak.

Nuro kurucuları, bu sistemin e-ticaret devlerinden küçük işletmelere kadar geniş bir kullanım ağına sahip olabileceğini belirtiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>