Nvidia madenciler için kart üretebilir

0

Nvidia madenciler için kart

Kripto para madenciliği, kart üreticilerinin daha fazla sipariş almasına neden oluyor. Bununla birlikte Nvidia madenciler için özel kart üretebilir.

Nvidia madenciler için donanım üretebilir

Kripto para sektörünün sunduğu avantajlar, madencilik faaliyetlerinde de artışa neden oluyor. Madenciler, yüksek performans isteyen bu işlemler için üst düzey ekran kartlarına yöneliyor.

Özellikle de Nvidia’nın ekran kartları, madenciler ana odak noktaları arasında yer alıyor. Nvidia’nın üst düzey yönetici isimlerinden Colette Kress, kripto para madencilerine özel bir ekran kartı üretebileceklerini söyledi. Kress ayrıca oyunculardan gelen donanım taleplerinin, üretim hatlarının karşılayabileceğinden çok daha fazla olduğunu söylüyor. Hem oyuncular hem kripto para madencilerinden gelen bu talep artışının karşılanmasında bir hayli zorlanılıyor.

Nvidia’nın aslında madencilere özel kart üretme adımının bir hayli riskli olduğunu da söyleyebiliriz. Çünkü kripto paraların değerlerine göre bu alandaki talepte çok dalgalanma yaşanabiliyor. Dolayısıyla Nvidia da bu alanda satış hedefleri koymakta bir hayli zorlanabilir diyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>