NVIDIA’da iki yeni yönetici

0

NVIDIA Avrupa, Afrika, Hindistan ve Rusya bölgesi için iki yeni başkan yardımcısının atamasını duyurdu. Jaap Zuiderveld, tüm ürün grubu için Satış ve Pazarlama bölümünün başkan yardımcılığı pozisyonunu üstlenirken, Xochilt M. BalzolaWidman bölgenin Tüketici Çözümleri bölümünün başkan yardımcılığı pozisyonunu üstlendi.

Zuiderveld, daha önce Londra’da bulunan Colt Technology Services şirketinin Kurumsal Hizmetler Grubu’nun küresel satış ekibine liderlik etti. Bu görevden önce ise ACN şirketinde Avrupa’dan sorumlu operasyon direktörü, Active 24 şirketinde ise icra kurulu başkanı olarak görev almıştır. Daha önce Versatel Telecom International, KPN Telecom ve British Telecom’da görevler üstlenmiş olan Zuiderveld’in bilişim teknolojileri ve telekomünikasyon sektöründe 20 yıldan fazla deneyimi vardır. NVIDIA’da, Avrupa, Afrika, Hindistan ve Rusya bölgesinde NVIDIA’nın tüm ürün portföyüne liderlik edecek.

NVIDIA Tüketici Çözümleri Balkan Yardımcısı Xochilt M. Balzola-Widman
NVIDIA Avrupa, Afrika, Hindistan ve Rusya Bölgesi Tüketici Çözümleri Balkan Yardımcısı Xochilt M. Balzola-Widman

Balzola-Widmann’ın NVIDIA’daki görevi öncesinde Amazon Orta Avrupa bölgesinde Kindle ürün grubundan sorumluydu. Activision Blizzard ve Electronic Arts’da üst düzey pozisyonlarda görev almış olan Balzola-Widmann oyun sektöründe çok deneyimlidir.  20 yıllık kariyeri boyunca Balzola-Widmann, ayrıca Ingram Micro ve Symantec’in Avrupa’daki bölümlerinde yönetim ve satış pozisyonlarında görev almıştır. Kendisi, Avrupa, Afrika, Hindistan ve Rusya bölgesinde GeForce ve SHIELD markalarının kanal yönetiminden sorumlu olacaktır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>