Oculus-Ready PC ön siparişleri başlıyor

0

oculus

Oculus’un bugün paylaştığı blog yazısında Oculus Rift’i tam performans çalıştırabilecek Asus, Alienware ve Dell gibi şirketlerin geliştirdiği Oculus Rift ile birlikte satılacak olan Oculus-Ready’lerin ön siparişi 16 Şubat’ta başlayacak.

16 Şubat’ta Oculus-Ready ön siparişlerinizi Best Buy, Amazon ve Microsoft Store üzerinden yapabileceksiniz. PC ve Oculus Rift’i bir arada almak isteyenler için güzel bir fırsat. Fiyat aralığı ise Asus G11CD modeliyle 949 dolardan başlayıp Alienware Area 51 modeliyle 2550 dolara kadar yükseliyor.

Satın alacağınız her paket Oculus-Ready PC ve Rift paketi içeriyor olacak.Rift paketinde ise sanal gerçeklik gözlüğü, sensörü, kumandası, Xbox Onekontrolcüsü, Eve: Valkyrie ve Lucky’s Tale oyunları yer alıyor.

Ön sipariş ile alacağınız paket Nisan ayında gönderilmeye başlanacakken Oculus Rift’i tek başına ön sipariş ile alanlar Mart ayında cihazı kullanmaya başlayabilecekler.

Oculus Rift’in siparişini yeni veriyorsanız maalesef yazdan önce cihaz elinize geçmeyecektir. Oculus Rift’i tek başına 600 dolara satılacak.

 

Kaynak: ShiftDelete.Net

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>