Ödeal üye işyerleri artık kredi kartına taksit yapabiliyor

0

odeal_logoAkıllı cep telefonlarına indirilerek, cep telefonlarını birer POS cihazına çeviren, böylelikle esnaf, KOBİ ve bağımsız çalışanlara, herhangi bir sabit maliyete katlanmak zorunda kalmaksızın kredi kartı ile tahsilat yapma olanağı tanıyan Ödeal İşyerim, artık taksit seçeneği de sunuyor. Ödeal İşyerim üyeleri ya da uygulamayı yeni indirecek işyerleri, 3 Kasım 2015 tarihi itibari ile sattıkları ürün ya da hizmetlerin bedelini 2-3-6 ya da 9 taksite bölebiliyorlar. Böylelikle, Ödeal İşyerim kullanarak, POS’ların neden olduğu aylık kotalar ve sabit maliyetlere katlanmak zorunda kalmayan küçük işletmeler, taksit avantajıyla da iş potansiyellerini artırıyorlar.

9’a Varan Taksit İmkanı

3 Kasım 2015 itibariyle hayata geçen taksit sistemiyle, kredi kartlarına, 2-3-6 ve 9 taksit imkanı sunuluyor. İşletmeler, tahsilat esnasında uygulama içinden taksit sayısını belirleyebiliyorlar.

Ödeal İşyerim “Kahraman Bakkal”ın Yanında

Amacının küçük esnafın hayatını kolaylaştırmak olduğunu söyleyen Ödeal İşyerim Kurucu Ortağı Fevzi Güngör “Mikro işletmeler, bireysel olarak satış yapan ya da hizmet sunanlar maliyetleri, komisyon oranları ve aylık satış kotaları nedeniyle bankalardan POS almakta sıkıntı yaşıyorlar. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen birçok müşteriye olumlu yanıt veremiyorlar. Ödeal İşyerim ile, ticaret yapan her kişi ya da kurum için benzersiz bir ödeme platformu kurduk. Akıllı Cep telefonlarını tıpkı POS cihazı gibi ödeme alan ya da yaptıran bir cihaza dönüştürdük. Bu cihazla, küçük esnaf hem herhangi bir sabit maliyet olmaksızın kredi kartlı ile tahsilat yapabiliyor, hem de taksit başta olmak üzere bambaşka ayrıcalıklara kavuşuyor. Bu sayede küçük esnafın hayatta kalması kolaylaşıyor” dedi.

Ödeal İşyerim Nasıl Kullanılıyor?

Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Sabit POS maliyetlerine katlanmak istemeyen mikro işletmeler için ideal çözüm olan Ödeal İşyerim ile tahsilat basit birkaç adımla yapılabiliyor. Tahsilatı tamamlamak için öncelikle işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarası, adı ve ürün / hizmet bedeli giriliyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri uygulama ekranına NFC, OCR veya elle giriş yoluyla tanıtılıyor. Daha sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.

Ödeal İşyerim Uygulaması

Ödeal İşyerim telefon ya da tablet üzerinden başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kredi kartı ile ödeme alan mobil tahsilat sistemidir. Ödeal işyerim uygulaması hızlı ve kolay kurulabilen, sabit maliyetleri olmayan bir sistemdir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>