Ödeal Yaza Kasa POS tanıtıldı!

0

Ödeal Yazar Kasa POS

Cepte POS uygulaması ile Türkiye’de ilk kez işletmelere cep telefonları üzerinden tahsilat yapma kolaylığı sağlayan Ödeal, şimdi de Ödeal Yazar Kasa POS ürününü piyasaya sürdü. Profilo Ödeme Sistemleri ile devam eden stratejik ortalık dahilinde S900 model Yeni Nesil Yazar Kasa POS cihazı içerisine Ödeal avantajları eklenerek yazar kasa ile mobil olarak tahsilat yapmak isteyen işletmelerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlandı.

Ödeal Yaza Kasa POS nasıl işliyor?

Sahada tahsilat yapan işyerlerine mobil çözüm sunan Ödeal Yazar Kasa POS, özellikle farklı marka kredi kartlarına taksit yapmak isteyen işletmelerin hem çok sayıda POS cihazı alma ve çalışanlarına bu POS cihazlarını taşıtma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Ödeal Yazar Kasa POS’ta, diğer Ödeal ürünlerinde olduğu gibi minimum ciro şartı, verimsizlik bedeli ve kullanım taahhüdü bulunmuyor. Tüm bankalar için de geçerli olan tek komisyon oranı mevcut.

Yeni cihazla yapılan tahsilatlar 1 iş günü sonra üye işyerlerinin banka hesaplarına gönderiliyor. Maximum, Paraf, World, Bankkart Combo ve Bonus markalı kartlara taksit imkanı sağlayan Ödeal Yazar Kasa POS’a cihaz taksiti ve tüm hizmet bedelleri dahil 99.80 TL’den başlayan ödeme planları ile sahip olunabilecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Ödeal Kurucu Ortağı Fevzi Güngör ise şunları söyledi:

“Türk ekonomisine, piyasalara sunduğumuz en önemli ve ilk yenilik, küçük esnafın, işletmelerin, kredi kartı kabul edememeleri nedeniyle yaşadıkları müşteri kaybetme sıkıntısının önüne geçmek oldu. Maliyetler, kotalar ya da komisyon oranları gibi çeşitli nedenlerle kredi kartı ya da banka kartı kabul edemeyen mikro işletme ya da küçük esnaf kalmasın istiyoruz. Bu nedenle ihtiyaca göre yeni ürün ve hizmet modelleri geliştirmeyi sürdürüyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeni ürünümüz Ödeal Yazar Kasa POS ile alışveriş ekosistemine sunduğumuz faydalara devam edeceğiz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>