Techinside Google News
Techinside Google News

Ödeal’dan yepyeni bir hizmet: Ödeal POS!

- Advertisement -

Türkiye’de ilk kez akıllı telefonlar aracılığı ile banka ve kredi kartlarından ödeme imkanı almayı sağlayan Ödeal, Profilo Ödeme Sistemleri’yle karşınızda. Ödeal’ın yeni ürünü Ödeal POS, yeni nesil masaüstü yazar kasalara bağlanabilirken, anlaşmalı bankalar için tek POS üzerinden taksit imkanına ek olarak tüm bankalar için tek komisyon oranı gibi farklı avantajlar sunuyor.

Ödeal Cepte POS uygulaması ile Türkiye’de ilk kez, işletmelere cep telefonları üzerinden banka ve kredi kartlarıyla tahsilat yapma kolaylığı sağlayan Ödeal, geliştirdiği yeni ürünü Ödeal POS ile ödeme sistemlerine yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyor.

Ödeal POS tüm bankalar için tek komisyon oranı sunuyor

Şirketin yeni çıkardığı ürünle ilgili bilgi veren Ödeal Kurucu Ortağı Fevzi Güngör:

Ödeal POS ilk olarak belirli yazar kasalarla kullanılıyor olsa da yakın bir zamanda diğer yazar kasalarla da kullanılması için çalışmalarımız devam ediyor. Bu ürünün diğer cihazlarda kullanılan sistemlere göre farklı avantajları var. Örneğin; Ödeal POS ile anlaşmalı tüm bankaların kredi kartları için tek cihaz üzerinden taksit işlemi yapılabilirken her banka için farklı komisyon oranları ödemenize gerek kalmıyor. Yapılan anlaşmalar dahilinde şu an World, Maximum ve Paraf markalı kredi kartları ile taksitli işlem yapılabiliyor. Üstelik Ödeal POS için verimsizlik ücreti, minimum ciro şartı ve kullanım taahhüdü bulunmuyor.” şeklinde konuştu.

Profilo Ödeme Sistemleri ile birlikte yürüttüğü proje kapsamında Ödeal, geliştirdiği yeni ürünü sayesinde; masaüstü yazar kasalara bağlanma özelliğine sahip ilk POS Cihazı olma özelliğine de sahip. Ödeal POS ürünü şu an için Profilo YK-8200, YK PS-300, Telestar TLS-8100 ve .Farex FR-8300 cihazları ile kullanılabiliyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:02:43

Nvidia çip sektöründe lider oldu!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir