Ödülü kripto para olan turnuva başlıyor

0

Kripto para dünyası her geçen gün genişliyor. Öyle ki artık bazı yerlerden kripto para ile alışveriş bile yapılıyor. Son olarak yeni bir turnuvada ödülün kripto para ile ödeneceği açıklandı. Kripto para ödüllü turnuva, 16-17 Ağustos tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek. 

Golf turnuvasında ödül kripto para

Düzenlenecek olan Bodrum Golf Cup’ta ödül kripto para olarak belirlendi. Bitci.com tarafından düzenlenen turnuva ile birlikte Türkiye’de ilk kez bir golf turnuvası ödülü kripto para ile verilmiş olacak.

Bodrum’da düzenlenecek olan golf turnuvası, 16-17 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Bodrum Golf Kulübü’nde gerçekleştirilecek olan turnuva ödül sistemiyle de dikkat çekiyor. Dereceye girecek olan isimlerin ödülleri kripto para olarak verilecek. Kazananlar sahip oldukları kripto paralarla ilgili alım satım işlemcilerini de bitci.com üzerinden yapacak.

Kripto para ödüllü turnuva ile ilgili açıklama yapan bitci.com Kurucusu Burak Çağdaş, “Bu organizasyonla birlikte ilk kez Türkiye’de bir golf turnuvasının ödülü kripto para ile verilmiş olacak. Bitci.com olarak, ilerleyen dönemde sporun farklı alanlarına destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Son zamanda kripto para dünyasına dair birçok yeni gelişme yaşanıyor. Son olarak Facebook’un geliştirdiği yeni kripto para birimi Libra tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Amerika Birleşik Devletleri tarafından şimdilik riskleri öngörülemez olduğu için tehlikeli bulunan Facebook Libra, temelde Bitcoin ile benzerlik gösterse de birçok özelliği ile Bitcoin’den ayrılıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>