Office 2016 haftaya tanıtılıyor

1

Office2016_ExcelMicrosoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 ile birlikte kullanıma sunması beklenen yeni ofis yazılımı Office 2016‘nın gösterimi önümüzdeki hafta düzenlenecek özel bir etkinlikte yapılacak. Daha önce Mac ve Windows işletim sistemleri için BT profesyonellerine yönelik önizleme sürümü yayınlanan yazılımın özellikleri etkinliğin ana konusu olacak.

Microsoft, 16 Nisan tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte Office 2016’nın yeni işletim sistemi Windows 10 ile birlikte nasıl çalışacağı, dokunmatik ekranlar için optimize edilen Office for Windows 10 ile yeni yazılımın birlikte kullanımı gibi konulara odaklanılacak.

Etkinlikte Office for Windows 10 yazılımı da yer alacak ve yeni yazılımın getirdiği arayüz ve kullanım deneyimi canlı olarak izleyecilere aktarılacak. Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 ve Office 2016 yazılımlarının yıl sonunda kullanıma sunulması bekleniyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

Yorumlar

  1. Office 2007, 2010 ve 13 arasında pek fark yoktu. Efsane 2003 sürümüyse kanımca bedava olmalı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>