Office 365 için ortaklık yapılıyor

0

Office 365

Office 365 için Microsoft ve Telstra Calling ortaklığa imza atıyor. Bu ortaklık işe müşterilerin bulut ve ses servislerine erişimi sağlanacak.

Office 365 için Telstra ile ortaklık kuruldu

Microsoft’un müşterilerinin iş süreçlerini buluta taşımasına yönelik geliştirdiği bu hizmet ile Office dökümanları web üzerinden düzenlenebiliyor. E-posta listesine, iş takvimine ulaşım, anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü konferans sunulabiliyor.

Microsoft, bu hizmet içerisindeki sesli çağrı servisini daha da iyileştirebilmek için Avustralya telekomünikasyon şirketi Telstra Calling ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Telstra’dan Michelle Bendschneider ortaklık ile ilgili olarka: “Telstra sesli çağrısının yanı sıra, video konferansı ve toplantı yayın yetenekleri de dahil olmak üzere Office 365’in bulut üretkenliği ve işbirliği uygulamalarının tam kapsamlı hale getiriyor” dedi.

Microsft’un bu bulut çözümü, Ekim 2017 itibariyle toplamda 120 milyon iş kullanıcısına ulaşmayı başarmıştı. Microsoft, gün içinde çalışanlar için zaman kaybına neden olan işlemlerin, internet bağlantısı ile yapılabilmesini sağlıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>