Ofis güvenliği için yeni dönem

0

ofis güvenliği

Ev ve iş yerlerindeki eşyaların, hırsızlar tarafından çalınması saniyeler içinde olabiliyor. Bu tarz sorunlara engel olmak için yüksek güvenlikli kilitleme sistemlerinde isim yapmış olan Mul-T-Lock, ofis veya evlerdeki iç kapı ve pencereleri kolayca dışarıdan kilitleyip güvenliği artıran elektronik Code-It ürünü, kötü niyetli kişilerin izinsiz girişini basit ama oldukça etkili bir şekilde engelliyor. İşte ofis güvenliği için yeni dönem ve detayları!

Ofis güvenliği için Mul-T-Lock

Ofislerinizde ya da evlerinizde bulunan iç kapı, pencere, balkon veya teras kapısı gibi genellikle güvenliği atlanan noktalar için tasarlanan Code-It, kablolama veya delme işlemine gerek olmadan kolayca kurulabiliyor. Kurulumun ardından Code-It’in üzerinde bulunan şifreli kilitleme mekanizması, dört ile altı basamak arasında dokuz farklı kullanıcı koduyla, elle ya da otomatik kilitleme yöntemiyle çalıştırılabiliyor.

ofis güvenliği 

Pil ile Çalıştığı İçin Kablolamaya Gerek Duyulmaz

Erişim için gereken özel kodu bilmedikleri için hırsızların mekana girişini engelleyen Code-It ile kişiler kendilerinin ve eşyalarının güvende olduğundan emin olurken istedikleri kapı veya pencereyi kolayca dışarıdan kilitleyebiliyor. Eski kapı ve pencere kollarıyla kolaylıkla değiştirebilen Code-It, halihazırda var olan kilitleme sistemleri ile bir arada çalışabiliyor ve toplamda 30.000 açma veya kapama kapasitesine sahip piliyle hiç elektrik harcamıyor.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>