Techinside Google News
Techinside Google News

Ölçsan satış ekibini güçlendiriyor

Yeni satış kadrosuyla güçlenen Ölçsan’da Satış Müdürü görevine Tunç Pınar getirildi.
- Advertisement -
Ölçsan Satış Müdürü Tunç Pınar
Ölçsan Satış Müdürü Tunç Pınar

Türkiye ve EMEA bölgesine akıllı kart, biyometri ve güvenlik çözümleri, uygulama geliştirme ve teknoloji entegrasyonu alanlarında 1984 yılından bu yana hizmet sunan ileri teknoloji şirketi Ölçsan’ın satış ekibi yeni atamalarla genişliyor. Yeniden yapılanma kapsamında kurulan yeni satış ekibinin başına teknoloji sektöründe 20 yıla yakın tecrübeye sahip Tunç Pınar getirildi.

Ölçsan’ın yeni satış müdürü Tunç Pınar, siber güvenlikten güvenlik algoritmalarına, tehdit yönetiminden kimlik ve sertifika yönetimine, parmak izi, parmak damar izi, göz damar izi, iris tanıma ve 3 boyutlu yüz tanımanın da dahil olduğu biyometrik çözümlerden kurumsal ve ulusal kimlik kartlarına kadar geniş bir yelpazede ürün ve çözümler sunan şirketin satış ve bayi ağını yönetecek.

1971 yılında doğan Tunç Pınar, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Kariyerine Besaş’ta Satış Temsilcisi olarak başlayan Pınar, 2002 yılında bünyesine dahil olduğu Pancom’da sırasıyla Ürün Müdürü ve Bayi Kanal Müdürü olarak görev yaptı. 2004 – 2006 yılları arasında Expo Channel TV’de program yapımcılığı ve sunuculuğu yapan Tunç Pınar, 2006 – 2009 yılları arasında görüntü ve ses otomasyon sistemleri alanında faaliyet gösteren Prokare’de Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2009- 2012 yılları arasında  Hitachi Türkiye Distribütörü EMN ‘de iş geliştirme müdürü  görevini yapan Tunç Pınar, Ölçsan’daki yeni görevine başlamadan önce bir kez daha bir araya geldiği Panasonic Distribütörü  Pancom AŞ de Satış  Müdürü görevini yürütüyordu. Evli ve 2 kız çocuk babası olan Tunç Pınar, kariyerine Ölçsan Satış Müdürü olarak devam ediyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir