OnePlus TV Netflix desteği alacak

0

OnePlus TV Netflix

OnePlus TV için gelen olumsuz yorumların başında Netflix desteğinin olmaması geliyordu. Ancak OnePlus TV Netflix desteğini bu ay içinde alacağını açıkladı.

Ekim ayında OnePlus TV Netflix desteği geliyor

Akıllı telefon sektöründe yaşadığı yükseliş ile adından söz ettiren OnePlus, sonunda TV sektörüne de girmeye karar vermişti. OnePlus’ın Hindistan’da tanıttığı ve satışa çıkardığı  OnePlus TV serisinin ilk modeli olan OnePlus TV Q1, ilk etapta beklentiyi karşılamayı başardı.

4K destekli OnePlus TV Q1, 55 inc’lik ekranı ve Android9.0 desteği ile ullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Ancak TV hakkında öne çıkan olumsuz özelliklerin başında Netflix desteğinin olmaması geliyor.

Yani Netflix abonesi olsanız bile bu TV’de Netflix desteği olmaması nedeniyle TV’nizden Netflix’i kullanamıyordunuz.

Kullanıcı yorumlarını dikkate alan OnePlus TV, vakit kaybetmeden Netflix ile anlaşma imzaladı. Bu sayede Ekim ayı içinde yeni TV’lerin Netflix desteğine kavuşması bekleniyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>