Opera kripto para cüzdanı çıkardı

0

Opera kripto para

İnternet tarayıcı şirketlerinden Opera, kripto para piyasasına yönelik yeni bir girişimde bulundu. Opera kripto para cüzdanı çıkararak, bu sektöre yönelen ilk web tarayıcı şirketi oldu.

Opera kripto para cüzdanı otomatik 

Opera, daha önce kripto para piyasasına yönelik güvenlik önlemleri alan bir girişimde bulunmuştu. İnternet tarayıcısını madencilere karşı güvenli hale getiren şirket, kullanıcıların bilgisayarlarından kendilerinden izinsiz madencilik yapılmasını engelleyen güvenlik önlemleri almıştı. Opera ürün geliştirme sorumlusu Charles Hamel, şirketin yeni bir kripto para cüzdanı çıkardığını duyurdu.

Opera’nın yeni kripto para cüzdanı Ethereum Web3 API’yi destekleyecek. Opera’nın cüzdanı, tokenleri ve ilgili diğer ürünleri kullanıcıların otomatik olarak eklemesini sağlayacak. Hamel, kripto para piyasasına yönelik cüzdan çıkaran ilk web tarayıcı şirketi oldukları için çok mutlu olduklarını söyledi.

Opera, tüm tarayıcılar içinde yüzde 3,5’lik kullanım oranına sahip. Mobil tarayıcılarda ise bu oranın yüzde 5 olduğu belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>