Opera kripto para cüzdanı kullanıcı sayısı açıklandı

0

opera kripto para cüzdanı kullanıcı sayısı

Opera, kripto para kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen internet tarayıcısı unvanına sahip. Son olarak opera kripto para cüzdanı kullanıcı sayısı açıklandı.

Opera kripto para cüzdanı kullanıcı sayısı 170 bini geçti

Kripto paraların kullanımının artmasıyla birlikte, kripto para cüzdanı kullanan sayısında da otomatik olarak bir yükseliş yaşanıyor. Özellikle de internet tarayıcıları arasında farklı bir strateji izleyerek, kripto para cüzdanı hizmeti de veren Opera, bu konuda önemli bir başarıya sahip.

Opera’nın paylaştığı verilere göre, aylık 170 binden fazla aktif kripto para cüzdanı kullanıcısı bulunuyor. Opera tarafından yapılan bu açıklamada, henüz bu sayının düşük olduğu ancak birçok blockchain meraklısı tarafından kullanılmasından büyük memnuniyet duyulduğu belirtiliyor.

Opera, bir yandan da sunduğu yeniliklerle kullanıcı sayısını artırmaya çalışıyor. İngiltere merkezli Ramo ile yapılan ortaklıkla Opera’da daha düşük ücretli kritp oapara yklemeleri yapılıyor. Ayrıca dApp isimli internet sitesiyle yapılan anlaşmayla birlikte yeni Opera, seçtiği dApp’leri kullanıcılarıyla paylaşacak. İnternetin geleceği olarak tanımlanan Web3’ü kullanan Opera, işlemlerin daha kolay ve hızlı yapılabilmesi için geliştirme çalışmalarına devam ediyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>