Opera kripto para desteğini artırıyor

0

Opera kripto para desteğini artırarak, internet tarayıcısının son sürümüne iki yeni kripto para ekledi. Opera, daha önce Ethereum ve ERC20 token desteğini duyurmuştu.

Opera kripto para desteği sunmaya devam edecek

Kripto para sektöründe yaşanan yükselişle, birçok teknoloji devikripto para birimlerine yönelik yenilikler sunuyor. İnternet tarayıcıları da kripto paraları ödeme birimi olarak entegre ederek, bu sektördeki kullanıcı kitlesini kendilerine çekmek istiyor.

Yeni iddialara göre Opera, Android kullanıcıları için yeni kripto para cüzdanı geliştirmiş durumda. Daha önce Ethereum ve ERC20 tokenlerini destekleyen Opera, son sürümüyle Bitcoin ve Tron para birimleri için de destek veriyor.

Kullanıcılar, geliştirilen bu kripto para cüzdanlarına Bitcoin kartı ekleyebilecek ve kripto para alışverişi yapabilecek. Ayrıca kripto para cüzdanının blockchain kullanıyor olması da en önemli avantajları arasında görülüyor. Böylelikle ek pin koduna veya şifrelere ihtiyaç duymadan, güvenli sistem kilidiyle işlemler gerçekleştirilebilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>