Opera senkronizasyon odaklı yenilikler sunuyor

0

Opera senkronizasyon

Yayınlanan yeni güncelleme ile Opera senkronizasyon odaklı yeni özellikler sunuyor. Artık cihazlar arası dosya aktarımı çok daha kolay hale geliyor.

Opera senkronizasyon konusunda iyileştirmeler yapıyor

Android ve masaüstü uygulamaları için yenilikler sunmaya devam eden Opera, yeni bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle Opera, dosya aktarımını ve senkronizasyonu daha kolay hale getiriyor.

Android ve masaüstü sürümleri için yayınlanan güncellemeyle artık QR kod ile senkronizasyon sağlanıyor. Connect uzantılı opera.com/connect adresindeki QR kodu taratarak masaüstü ve Android verileri eşleştirilebiliyor.

Flow olarak adlandırılan özellikle ise uygulama ve masaüstü arasında dosya, bağlantı, video, fotoğraf ve kişisel notlar transferi yapılabiliyor. Site önerileri başlığında ise en fazla ziyaret edilen web siteleri listelenerek kullanıcıların hızlı bir şekilde istedikleri sitelere ulaşması sağlanıyor.

Özel bir pop-up menü de açan Opera, son indirilen dosyaları e-posta ve benzeri iletilere eklenmesini daha hızlı ve kolay hale getiriyor. Bu özellikleri kullanabilmek için kullanıcıların Opera’nın son sürümünü kullanması gerekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>