Oppo akıllı televizyon sektöründe yer alacak

0

Oppo akıllı televizyon

Telefon sektörüyle yükselişine devam eden Oppo akıllı televizyon sektörüne girmeye hazırlanıyor. Oppo yöneticileri konuyla ilgili resmi açıklamalarda bulundu.

Oppo akıllı televizyon sektörüne giriyor

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Oppo, bu alandaki tecrübesini farklı sektörlerde de değerlendirmeye çalışıyor. Oppo Enco Free model kablosuz kulaklık ve Oppo Watch akıllı saatiyle giyilebilir teknolojiler ve aksesuarlar için de geliştirme çalışmalarına devam ediyor.

Oppo’nun girmek istediği yeni bir sektör ise akıllı televizyon piyasası. Yapılan açıklamalara göre Oppo gerçekleştireceği bir lansmanla akıllı televizyon markasını tanıtacak. Oppo başkanı Liu Bo’nun yaptığı açıklamada Oppo’nun Xiaomi, Huawei, Honor, OnePlus, Nokia, Motorola ve Realme gibi şirketlere rakip olacağı belirtildi.

Koronavirüs nedeniyle iptal edilen Mobil Dünya Kongresi 2020’de Oppo’nun yeni akıllı televizyon modelleriyle ilgili ipuçları vermesi bekleniyordu. Ancak etkinliğin iptal olmasının ardından Oppo’nun farklı bir tanıtım ve lansman stratejisi izleyeceğini söyleyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>