Oracle blok zinciri için ortaklık kuruyor

0

Oracle blok zinciri

Oracle blok zinciri için Everest ile ortaklık kuruyor. Bu ortaklık, dünya çapındaki bankalara blok zinciri teknolojisini getirecek.

Oracle blok zinciri çalışmalarına devam ediyor

Everest CEO’su ve kurucu ortağı Bob Reid, Oracle Corp’un bir birimi olan Oracle Financial Services Software Ltd’nin, ürün tekliflerini geliştirmek için dünya çapındaki bankalara blockchain getirmek için finansal teknoloji sağlayıcısı Everest ile birlikte çalıştığını söyledi.

Oracle Financial’ın yazılımı, perakende ve kurumsal bankacılık ile sigorta sektöründe kullanılıyor.

Blockchain teknolojisi çok çeşitli finansal hizmetler sağlayan Everest, yakın zamanda Samoa Merkez Bankası’nın düzenleyici uyumluluk platformunda Asya Kalkınma Bankası ile çalıştığını söyledi. Everest ayrıca lisanslı bir kripto para birimi koruyucusu konumunda.

Reid, Reuters’e yaptığı açıklamada, işbirliğinin Oracle’ın banka müşterilerinin bir müşterinin kimlik bilgilerini doğrulayabileceği ve farklı ülkelerdeki blok zinciri platformuna aktarabileceği anlamına geldiğini söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>