Otonom mini marketler geliyor

0

otonom mini marketler

Stop & Shop isimli market, alışveriş deneyimine önemli bir yenilik getiriyor. Stop & Shop, otonom mini marketler ile müşterilere hizmet verecek.

Stop & Shop ile otonom mini marketler

Günümüzdeki otonom teslimat teknolojisi, genellikle müşterilerin satın aldıkları ürünleri, onlara ulaştırmak temeline dayanıyor. Ancak Stop & Shop isimli market, bu durumu değiştiriyor. Otonom araçlar içerisinde mini marketler oluşturan Stop & Shop, bu marketleri müşterilerine ulaştırıyor. Müşteriler alışveriş yapacakları zaman bu marketleri çağırabiliyor.

Robomart tarafından geliştirilen araçlar müşterilere ulaştıktan sonra alışveriş deneyimi başlıyor. Bilgisayarla görme ve RFID etiketleri bulunan ürünler, müşteri tarafından alındığında otomatik olarak sisteme işleniyor. Amazon Go mağazalarına benzer şekilde herhangi bir çalışan olmadan alışveriş gerçekleştiriliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>