Outlook Spaces özelliği nasıl kullanılır?

0

Outlook Spaces

Outlook Spaces özelliği ile kullanıcıların verilerini organize etmesi çok daha kolay bir hale geldi. Outlook Spaces ile Spotify listesi gibi veriler bile düzenlenebiliyor.

Outlook Spaces özellikleri

Microsoft’un başarılı e-posta platformu Outlook, kullanıcılar için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. özellikle Outlook Spaces ile kullanıcıların veri organizasyonunu daha kolay hale getirmesi hedefleniyor.

Kullanıcılar Outlook Spaces’te sürükleme yaparak verilerini organize edebiliyor. Örneğin sürükle bırak ile yeni bir e-posta veya randevu oluşturulabiliyor. Ayrıca yapılacaklar listesi, hatta Spotify listesi gibi farklı seçeneklerle düzenlemeler gerçekleştirilebiliyor.

Microsoft, bu yeni özelliğiyle Outlook’u gündelik hayat için daha kullanışlı hale getirmeyi planlıyor.

Geliştirme çalışmaları devam eden platformun yeni özelliğinin, öğrenci veya kurumsal hesap üzerinden kullanılabildiği belirtiliyor. İsteyen kullanıcılar “featureOverrides” ve “outlookSpaces-enabled” anahtarlarını ekleyip, tarayıcıyı yenileyerek Outlook Spaces’i kullanmaya başlayabilir.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>