Oxford, FinTech Programı’nı başlatıyor

0

Oxford Üniversitesi, eğitim liderlerinden GetSmarter ile tamamen çevrim içi Oxford Fintech Programı için iş birliği yapıyor. Oxford Fintech Programı, farklı ülkelerden çalışanlara son trendler hakkında eğitim verilmesini amaçlıyor.

Oxford’un Fintech Programı kripto para, ödemeler, piyasa analizleri ve tüketici deneyimindeki güncel ve gelişmekte olan teknolojileri inceleyecek. Fintech, regtech, proptech konularındaki son trendler ve araştırmalar uzman eğitmenler tarafından katılımcılara aktarılacak.

On haftalık eğitim programı blok zinciri ve yapay zekadan, crowdfunding ve kuantum hesaplamaya kadar değişen konuları kapsıyor. Eğitim programı, hızla genişleyen ve değişen dijital trendleri takip edip uyum sağlamasını ve sektörde fark yaratabilmesini hedef alıyor. Oxford, Fintech Programı’nda eğitim alan kişilere sadece hızla gelişmekte olan fintech manzarasına ayak uydurmalarını sağlamakla kalmayıp, geleceğe dönük bakmalarını sağlayacağını da belirtiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>