Techinside Google News
Techinside Google News

Özel Röportaj: Soner Canko ve Rekaberlik

Basılı dergimizin ilk sayısında kapak konusu olan Rekaberlik ile alakalı olarak BKM Genel Müdürü Soner Canko ile özel röportaj gerçekleştirdik.
- Advertisement -

Artık işletmelerin sadece tek bir kazanan veya lider olmak için kıyasıya rekabet ettiği dönem son buldu. Şirketler rekabet ederken aynı zamanda iş birliği de yapabilirler. Rekaberlik* olarak ele aldığımız bu kavramı Türkiye’de rekaberliğin en fazla görüldüğü sektörlerden birisi olan bankacılık için ortak bir çatı hükmünde faaliyet gösteren Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko ile konuştuk.

Röportajımızın kısa bir özeti niteliğindeki bu videomuzun çok daha detaylı bir şeklini TechInside basılı dergimizin ilk sayısında bulacaksınız. TechInside basılı dergimizin adresinize ücretsiz olarak ulaştırılmasını istiyorsanız buradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

*Rekaberlik kavramı ilk kez Genel Yayın Yönetmenimiz Ahmet Usta tarafından kullanılmıştır. TechInside’ın yabancı kavramları kullanmak yerine yerelleştirilmiş karşılıklarını kullanma çabasının bir parçası olarak literatüre armağan edilmiştir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir