Pandora ile SoundCloud ortaklık kurdu

0

Pandora ile SoundCloud

Pandora ile SoundCloud yeni bir istasyon başlatmak için ortaklık kurdu. Bu ortaklık, dijital müzik takipçileri için yeni avantajlar sunuyor.

Pandora ile SoundCloud ortaklığı ne anlama geliyor?

SiriusXM’in sahibi olduğu Pandora, Pandora’da bulunan ve “yarının hip hop süper yıldızlarından” müzikleri sergilemeyi amaçlayan yeni bir istasyon olan “The Lookout by SoundCloud”u başlatmak için SoundCloud ile ortaklık kuruyor.

Şirket geçen yıl SoundCloud’a 75 milyon dolar yatırım yaptığı için SiriusXM’in tüm mülklerinde SoundCloud ile güçlerini birleştirmesi şaşırtıcı değil. SoundCloud’un müzik şefi R. Caiaffa yaptığı açıklamada: “‘The Lookout by SoundCloud’u genişletmek için Pandora ile güçlerimizi birleştirmek, gelişmekte olan hip-hop sanatçı topluluğunun duyulması ve keşfedilmesi için ortak taahhüdümüzü güçlendiriyor” dedi.

Son birkaç yılda, SiriusXM ve Pandora, hem müzik hem de podcast akışında daha rekabetçi olmak için Simplecast ve Stitcher ile anlaşmalar yaptı. En son olarak, SiriusXM, yeni orijinal senaryolu podcast’ler geliştirmek için sesli eğlence prodüksiyon stüdyosu Audio Up ile ortaklık kurdu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>