Pandora sesli asistan özelliğine kavuşuyor

0

Pandora sesli asistan

Pandora sesli asistan ile artırılmış bir kullanıcı deneyimi sunmaya başlayacak. Sesli asistan ile artırılmış müzik deneyimi sunulacak.

Pandora sesli asistan neler yapabilecek?

Sesli sanal asistanlar, artık tüm hizmet sektörünü etkisi altına almaya başladı. Kullanıcılar, sesli asistanlar aracılığıyla işlemlerini daha kısa sürede tamamlayabiliyor ve daha eğlenceli vakit geçirebiliyor. Son olarak müzik uygulaması Pandora da sesli asistan özelliğine kavuşuyor. Böylelikle Pandora kullanıcıları müzik deneyimini artırılmış bir şekilde yaşayabilecek.

Pandora’nın sesli asistanı ‘Hey Pandora’ komutu ile aktif hale geliyor. Sesli asistan ile kullanıcılar Pandora’da şarkıları geçebilecek, ses ayarlama ile basit görevleri yerine getirebilecek.

Ayrıca geçmiş deneyimleri değerlendirerek, sevdiğim bir şeyler çal denildiğinde kullanıcının müzik zevkine uygun öneriler sunabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>