Panos Panay Windows 10 videosu yayınladı

0

Windows 10 videosu

Microsoft’un önemli isimlerinden biri olan Panos Panay, Windows 10 videosu yayınlandı. Panos Panay, Windows 10’un bilinmeyen özelliklerini paylaştı.

Windows 10 videosu dikkat çekti

Kullanıcı sayısında 1 milyar barajını geçen Microsoft’un işletim sistemi Windows 10, Microsoft tarihinin en başarılı işletim sistemlerinden biri olmayı başardı. Microsft’un önde gelen isimlerinden biri olan Panay da Windows 10’un 1 milyar barajını geçmesi üzerine bir video paylaştı.

Panay’ın paylaştığı videoda Windows işletim sisteminin ilk günlerinden bugününe kadar olan tasarım değişikliği görülüyor. Ayrıca videoda Windows 10’daki bazı yeni özellikler de görülüyor.

Özellikle genel görünümü değiştirmek, başlat menüsündeki değişiklikler ve kişiselleştirme seçeneği videoda dikkat çeken özellikler olarak görülüyor. Başlat menüsünün daha geniş hale gelmesiyle, istenilen uygulamalara ulaşım daha kolay hale gelecek. Böylelikle daha etkin bir kullanım sağlanmış olacak.

Microsoft 30 Mart tarihinde çevrimiçi bir etkinlik düzenleyecek. Bu etkinlikte teknoloji devi 2020 ve sonrası için planlarını da açıklayacak. Panos Panay’in paylaştığı video’yu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>