Paraşüt tahsilatları hızlandırıyor

0

Paraşüt, kullanıcılarına kredi kartı ile tahsilat hizmeti de sunmaya başladı. Bu hizmetle işletmeler, tüm fatura ve tahsilat süreçlerini tek merkezden yöneterek hızlandırıyor ve müşterilerine kredi kartı ile alternatif ödeme seçeneği sunarak tahsilatlarını garanti altına alıyor.

Paraşüt, her işletme için kritik olan temel finansal hizmet ve bilgileri gerçek zamanlı ve kolay anlaşılır şekilde sunuyor. İşletmeler için bir finansal kontrol paneli niteliği taşıyan sistem fatura ve ödeme planı oluşturma, vadesi geçen ve gerçekleşen tahsilat ve ödeme bilgisi, ödenmesi gereken KDV, nakit akışı, şirket harcamaları, satış ve alışlardaki büyüme eğilimi gibi bilgi ve gereksinimleri tek elden yanıtlıyor.

Hızlı ve kolay başvuru
Kredi kartı ile tahsilat yapabilmek için uygulamaya giriş yaptıktan sonra çrvrimiçi başvuru formunu doldurmak yeterli. Bilgilerini eksiksiz olarak giren işletmeler, 48 saat içinde kullanıma hazır hale gelen sanal POS’ları ile müşterilerine tüm VISA ve MasterCard’larla ödeme seçeneğini sunabiliyor.

Yalın ve sabit ücretlendirme
Herhangi bir koşul ya da taahhüt talep edilmeden, sadece tahsil edilen tutar üzerinden %2,5 ve işlem başına 25 kuruş komisyon uygulaması ile yalın bir ücretlendirme yapılıyor.

Paraşüt, resmi düzenlemeler ile birlikte önümüzdeki yıllarda e-Fatura’ya (elektronik fatura) geçiş yapması gereken pek çok işletmeye e-Fatura hizmetini de çok yakın zamanda sunmaya hazırlanıyor.

İyzico altyapısı ile güvenli ödeme
Paraşüt, kredi kartı ile ödeme özelliği konusunda iyzico’yu çözüm ortağı olarak seçti. Üst düzey veri güvenliği standardı PCI-DSS sertifikasına sahip iyzico ile tahsilatlar güvenli bir altyapı üzerinden gerçekleştiriliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>