Paraşüt’e tecrübeli Ürün Direktörü: Fatih Eken

0

Fatih Eken

Çevrimiçi ön muhasebe programı Paraşüt’ün Ürün Direktörlüğü’ne, yenilikçi ürünler ve çözümler geliştirme konusunda tecrübeli bir isim olan Fatih Eken atandı.

Paraşüt Ürün Direktörlüğü görevine getirilen Fatih Eken, yeni dönemde Paraşüt’ün küçük ve orta ölçekli işletmeler ile mali müşavirlerin muhasebe alanındaki dijital dönüşüm ihtiyaçlarına dönük en iyi ürün ve çözümleri geliştirme süreçlerine liderlik edecek.

Fatih Eren Kimdir?

İstanbul Erkek Lisesi’nden 2000 yılında mezun olan Eken, 2004 yılında Sabancı Üniversitesi Telekomünikasyon Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini, ardından 2006 yılında yine aynı üniversitede Sanayi Liderleri Programı kapsamında hem Elektronik Mühendisliği hem de İşletme alanlarında yüksek lisans eğitimini tamamladı.

İş hayatına 2005 yılında Alcatel’de Satış Yöneticisi olarak başlayan Eken, 2007-2019 yılları arasında Turkcell’de şebeke yönetiminde kıdemli mühendis ve akıllı teknolojiler alanında pazarlama ve ürün yönetiminde ekip lideri ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Son olarak MK Novo Yönetim Danışmanlığı bünyesinde kurumsal abonelik bazlı yazılım (SaaS) girişimleri üzerine projeler yürüttü.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>