Patreon ürün satışı programı başlatıyor

0

Topluluk fonlaması mekanizmasını sanatçılar ve içerik üreticileri için uygulayan popüler web servisi Patreon, ürün ve hediyelik eşya satışı yapmak isteyen sanatçılar/üyeler için sorunları ortadan kaldırıp satış işlemini kolaylaştıracak bir çözüm geliştirdiğini duyurdu.

Ürün yönetimi

Patreon üzerinden fonlama alan sanatçılar ve içerik üreticileri, belli ödeme seçenekleri karşılığında bağış yapanlara, kendi markalarını ve imajlarını içeren tişört, kupa gibi ürünler gönderebiliyor. 

Ancak yoğun ilgi gören içerik üreticileri için bu ürünleri üretmek, paketlemek ve kargolamak yorucu bir sürece dönüşebiliyor ve kargo takibi yapmak içerik üreticileri için ayrıca bir iş sürecine dönüşebiliyor. 

Patreon şimdi hazırladığı özel bir paketle, içerik üreticilerine tüm bu hizmetleri sunacak. İçerik üreticileri ise sadece kendi tasarımlarını Patreon’a göndererek gerekli üretimin yapılmasını ve ilgili bağışçıya kargolanmasını sağlayabilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>