Techinside Google News
Techinside Google News

PayPal’ın yeni yeteneği: PayPal.Me

Kişiye özel PayPal.Me uygulamasıyla, para transferleriniz artık tek tıkla hesabınıza yatıyor. PayPal kullanıcılarının tek yapmaları gereken PayPal.Me adresine giderek bir isim veya rumuz belirlemek ve bu linki ister arkadaşları ister aileleriyle para transferi talepleri için paylaşmak
- Advertisement -

how-to-send-money-1PayPal’ın yeni hizmeti PayPal.Me para transferinde yeni bir dönem başlatıyor. Müşterilerinin hayatını kolaylaştıran inovatif hizmetler sunan PayPal’ın ‘Anlık Mesajlaşma’ devri için hayata geçirdiği yeni uygulaması PayPal.Me ile artık hesabınıza para yatması çok kolay. Kişiselleştirilen hesaplar sayesinde PayPal kullanıcıları güvenli ve zahmetsiz bir şekilde bireysel ödemeleri alabilecek.

Arkadaşlar veya aileler arasında artık para transferi çok daha kolay. Paranızın hesabınıza geçmesini beklemek ya da banka hesap bilgilerinizi aramak gibi sorunlar PayPal.Me ile ortadan kalkıyor. PayPal kullanıcılarının 1 Eylül 2015 itibarıyla hizmete sunulan bu hizmetten yararlanabilmek için tek yapmaları gereken PayPal.Me adresine giderek “PayPal.Me/<İSİM>” şeklinde bir isim veya rumuz belirlemek ve kendilerine para gönderecek kişilerle bu linki e-posta, Whatsapp uygulaması, mesaj ya da sosyal medyadan paylaşmak.

PayPal.Me kişisel linkinizi ilettiğiniz kullanıcılar ise, açılan sayfaya sadece tutarı giriyor ve tek tıkla para transferini PayPal güvencesiyle tamamlıyor. Üstelik para gönderecek olanlar PayPal müşterisi olmasalar bile, birkaç saniye içinde üye olabiliyor. PayPal.Me hizmetinden dünyanın dört bir yanındaki PayPal kullanıcıları faydalanabiliyor.

PayPal Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Direktörü Kıvanç Onan şöyle dedi: “PayPal.Me, kullanıcılarımıza sunduğumuz bireysel ödeme hizmetlerine yeni bir soluk getiriyor. Bu özellik sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun, paranız hızlı ve kolay bir şekilde hesabınıza yatar. PayPal’ın inovatif yaklaşımını yansıtarak geliştirilen bu uygulama, milyonlarla beraber Türkiye’de de kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıracak.”

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir