PayTR’nin 15 bin müşterisi Mastercard’ın dijital cüzdanını kullanabilecek

0

PayTR, Mastercard’ın geliştirdiği dijital cüzdan Masterpass ile entegrasyonunu tamamlayarak, 15 binden fazla üye işyerinin tek tıkla güvenli ödeme yapmasını sağlıyor

Ödeme kuruluşu PayTR, Mastercard ile gerçekleştirdiği işbirliği kapsamında şirketin dijital cüzdan uygulaması Masterpass ile entegrasyon sürecini tamamladı. Bu sayede 15 bin müşterisine tek tıkla güvenli ödeme yapma imkânı sağlayan yerli ödeme kuruluşu, aynı zamanda uygulamanın çeşitli kampanyaları sayesinde müşterilerinin cirolarını da artırmasına yardımcı olacak.

Kart bilgilerini girmeye gerek yok

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran PayTR Genel Müdürü Tarık Tombul, “Mastercard ile yapmış olduğumuz bu işbirliğiyle 15 bin üye işyeri isterlerse Masterpass altyapısıyla ödeme kabul edebilecek, müşterileri de  altyapılarımızla kart bilgilerini girmeden ödeme işlemlerini tamamlayabilecek ve uygulamanın kampanyalarından faydalanabilecek” dedi.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>