PayU’nun Türkiye Pazarlama Müdürü Gaye Ör oldu

0

Gaye_orDaha önce PayPal Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Ör yeni görevinde sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisiyle e-ticaret sektörüne modern çözümler sunan PayU’nun Türkiye’deki tüm pazarlama aktivitelerinden sorumlu olacak.

Gaye Ör Kimdir?

Marmara Üniversitesi Almanca Enformatik bölümünden mezun olan Gaye Ör, 2004 yılında Adisa Danışmanlık’ta başladığı kariyerine Garanti Ödeme Sistemleri’nde devam etti. 6 yıl süreyle üye işyeri pazarlama, banka kartı ve ön ödemeli kartlarla ilgili ürün ve pazarlama çalışmalarını yürüten Ör; Türkiye’nin ilk üye işyeri web sitesi, ilk online ön ödemeli kart satışı gibi projeleri yürütmenin yanı sıra Paracard marka değişimini de gerçekleştirdi.

Ör, 2011 yılında Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nde Pazarlama Müdürü olarak kariyerine devam etti. Burada BKM Express pazarlama çalışmalarını yürüten Ör, 2013-2015 yılları arasında PayPal Türkiye Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlendi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>