Techinside Google News
Techinside Google News

Pazarlama verimliliğini artırmanın yolları

Günümüzde tüm firmalar, pazarlama verimliliklerini artırmanın yollarını arıyor. Bu arayışa bir cevap vermek için mobil pazarlama analitik şirketi Adjust, Pulse çözümünü tanıttı

Günümüzde tüm firmalar, pazarlama verimliliklerini artırmanın yollarını arıyor. Bu arayışa bir cevap vermek için mobil pazarlama analitik şirketi AdjustPulse çözümünü tanıttı. Bir takip ve uyarı çözümü olan Pulse, pazarlamacılara ihtiyaçları olan tüm içgörüleri sağlayarak mobil kampanyalarının performansını ne zaman optimize etmeleri gerektiğini bilmelerini sağlıyor. Pulse ayrıca pazarlamacıların son derece özelleştirilebilir uyarıları kolaylıkla oluşturmalarına ve gereksiz güncellemelerin yol açtığı karışıklığı azaltmalarına olanak vererek sadece en önemli işlere odaklanabilmelerini sağlıyor. 

Adjust Ortadoğu, Türkiye ve Afrika Satış Direktörü Başak ZERMAN şu açıklamada bulundu Mobil pazarlamacıların sürekli takip etmek zorunda olduğu çok fazla veri ve bildirim var.  Bu durum, aynı anda birden fazla kampanya yürüttüklerinde oldukça zor bir hal alıyor ve  önemli güncellemeleri kaçırmaları ihtimalini yükseltiyor. Yeni çözümümüz Pulse, en önemli işlere odaklanmak için özgürlük ve esneklik arayan müşterilerimizden gelen geribildirimler sonucu ortaya çıktı. Pulse, onlara daha az kaynakla daha yüksek verimlilik sağlamalarına olanak veren kullanımı kolay ve otomatize bir çözüm.” 

- Advertisement -

Pazarlamacıların sahip olduğu avantajlar ise şöyle;

  • Bütçeleri ve kampanya performansını daha etkili bir şekilde optimize etmek için kurulumlardan kullanıcı oranlarına ve reklam harcamalarına kadar en önemli metrikleri takip edin.
  • Sizin ve ekiplerinizin Slack veya e-posta yoluyla nasıl ve ne zaman bildirim alacağını özelleştirin.
  • Dahili önizlemeler ile uyarıları geçmiş verileri kullanarak baştan optimize edin.
  • Uyarıları birden fazla uygulama için hızlıca oluşturun ve daha bütünsel bir raporlama sağlayın.

Başak Zerman sözlerine şöyle devam etti ‘Pulse, Adjust’ın pazarlamacıların daha verimli, daha hızlı ve daha bağımsız çalışmalarına yardımcı olan sezgisel ve müşteri odaklı ürün grubunun en yeni üyesi ve tüm sektörlerin tam olarak aradığı bir çözüm. Doğru uyarıları hızlı ve verimli bir şekilde almak, bütçe ve kampanya optimizasyonu çalışmalarının  yönetimi için kritik bir öneme sahip.

Adjust, 2022’de Datascape‘in lansmanını yaptı ve uygulama pazarlamacılarının tüm veri kaynaklarından gelen veri raporlamalarını, görselleştirmelerini ve analiz araçlarını bir araya getiren gelişmiş analitik çözümler sundu. 2023 boyunca Adjust, pazarlamacıların uygulama büyümesini ölçümlemelerine, optimize etmelerine ve ölçeklendirmelerine yardımcı olacak yenilikçi çözümler sunmaya devam edecek.’

Pulse hakkında daha fazla bilgi almak ya da bir demo istemek için lütfen Adjust Pulse sayfasını ziyaret edin.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir