Techinside Google News
Techinside Google News

PC Manager’ın yeni sürümü dosyaları otomatik temizliyor

Microsoft, ücretsiz PC Yöneticisi yazılımına, depolama alanınızı boşaltmayı kolaylaştıran yeni özellikler ekledi.
- Advertisement -

Microsoft, ücretsiz Windows ayarlama aracı PC Manager‘ın yeni bir sürümünü yayınladı. ABD’nin BT haber portalı Windowslatest‘in bildirdiğine göre, 3.9.3.0 sürümünün ana yenilikleri arasında geliştirilmiş “Dosya Temizleme” özelliği bulunuyor. Bu özellik, Windows bilgisayarınızda hızlı ve kolay bir şekilde daha fazla boş alan sağlamak için tasarlanmıştır. Yeni “Dosya Temizleme” özelliği, indirilen dosyaları temizleyip büyük dosyaları arar ve yinelenen dosyaları kaldırır.

PC Manager ayrıca uygulamaya Karanlık Mod getiriyor. Bunun yanı sıra, arayüzde bir dizi ayrıntılı iyileştirme yapılmış ve Bing aramasını entegre eden gözden geçirilmiş bir masaüstü araç çubuğu eklenmiştir. Ancak, bu güncelleme sonrasında Edge tarayıcısını kullanırken dikkatli olunması gerektiği belirtiliyor., Edge’i “onarırken” Bing aramasına geçmeyi öneriyor. Eğer Edge’in varsayılan ayarlarını Google, DuckDuckGo veya başka bir arama motoruna göre ayarladıysanız, bu öneriyi dikkate almamanız tavsiye ediliyor

Microsoft PC Manager ne yapar?

PC Manager, Windows 11 ve Windows 10 yüklü bilgisayarlarda bellek ve depolama alanını optimize etmeye yardımcı olur. Program, artık ihtiyaç duyulmayan geçici dosyaları kaldırarak ve Windows güncelleme önbelleğini temizleyerek sistemin daha hızlı çalışmasını sağlar. PC Manager, özellikle depolama alanı yönetimi konusunda kullanıcılarına kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:23:54

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir