Pegasystems sanal asistan ve yapay zeka kullanacak

0

Pegasystems, müşteri hizmetleri acentelerinin müşterilere e-posta, çevrimiçi sohbet veya telefon yoluyla hızlı yanıt vermeyi amaçlıyor. Şirket bunun için için yeni sanal asistan ve yapay zeka hizmetini müşterilerin kullanımına sunmaya hazırlanıyor.

Sanal asistan ve yapay zeka hizmete giriyor

Yeni özellikler, Pega Müşteri Hizmetleri uygulamasının ve Pega Platform’un en yeni sürümü olarak bu ayın sonunda kullanıma sunulacak. Pegasystems üç alanda müşterilerine yapay zeka desteği sunacak. Bunlar;

Çevrimiçi sohbetler

e-mailler

Telefon görüşmeleri olarak açıklandı.

Müşterilere istedikleri alanda hızlı ve net cevaplar verilerek verilen hizmette herhangi bir aksama yaşanmaması amaçlanıyor.

Pegasystems CTO ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Don Schuerman yaptığı açıklamada, dijital dünyada müşterileri her saniye tatmin etmek zorunda olduklarını söyledi. Ayrıca son özelliklerin, işgücünün artırılmasında yapay zekanın rolü üzerine PEGA’nın gelecek vizyonunu güçlendirdiğini belirtti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>