Perakende Günleri 2019 dünyaca ünlü isimleri İstanbul’da ağırlıyor

0

Etkinlik 4-5 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenleniyor

Türkiye ve uluslararası arenada en büyük iş organizasyonları arasında gösterilen Perakende Günleri bu yıl 18. kez gerçekleştiriliyor. 4-5 Aralık’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek etkinliğin programında e-ticaretten girişimciliğe değişen alanlarda konuşmacılar yer alıyor. Programdan satır başları şöyle:

Perakende Günleri 2019’un konuşmacılarından Sinolog, Yazar ve Girişimci Pascal Coppens. Coppens, ‘İnovasyon Savaşları’ başlıklı oturumunda Çin’deki teknoloji yatırımlarını, tamamen mobile entegre olmuş yaşam tarzını ve Çin’in hiç bilinmeyen yönlerini aktarırken, ülkenin inovasyonda bir dünya lideri olma hedefinin de altını çizecek. Coppens ayrıca özel bir soru-cevap oturumu ile Çin ile iş yapmayı düşünenlerin sorularını yanıtlayacak ve girişimcilere tavsiyelerde bulunacak.

SAP Global Perakende Başkanı Achim Schneider ise ‘Deneyim Ekonomisi ve Akıllı İşletmeler’ başlıklı oturumunda akıllı bir işletme olmanın yollarını dünya perakendesinden örneklerle anlatırken geleceğin firmalarının veriyi hızla iç görüye dönüştüren, müşterisini daha yakından tanıyarak ona özel deneyimler sunabilen, otomasyon, inovasyon ve deneyim süreçlerini besleyen teknolojileri işine entegre eden akıllı işletmeler olacağını vurgulayacak.

Müşteri Davranışları Uzmanı Ken Hughes, pazarlama iletişiminin değişen yüzünü ve müşterilerin beklentisinin önüne nasıl geçilebileceğini anlatırken en büyük değer olan müşterilerimizi heyecanlandırmanın, eğlendirmenin ve alışverişi bir serüvene dönüştürmenin yollarını somut örneklerle aktaracak.

Communisis Strateji Direktörü Martin Smith de  müşterilerin davranışlarını nelerin tetiklediğini ve onlarla nasıl iletişim kurmak gerektiğini dünyadan örneklerle anlatacak. Smith ayrıca davranış biliminin günümüz pazarlama dünyasında nasıl büyük bir yer tuttuğuna dikkat çekecek.

Görsel: Pascal Coppens / Sinolog, Yazar ve Girişimci 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>