Perakendede teknolojiyi kucaklayan şirketler kazanacak

2

Türkiye’de girişimciliği özendirme ve destekleme misyonuyla kurulan ve girişimcileri bir araya getirerek vizyon paylaşımlarına olanak sağlayan Girişimci Kulübü’nün bu yılki ikinci toplantısı, Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Balcı, Girişimci Kulübü Başkanı Nevzat Aydın ile Ekonomist ve Capital Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş’in ev sahipliğinde ve Doğa Koleji Yönetim Kurulu Üyesi Göktekin Dinçerler’in de katılımıyla gerçekleşti.

‘Gelenekselden Dijitale Perakendecilik Sektörü’ ana temasıyla Levent Erden’in moderatörlüğünde düzenlenen toplantıda; Lidyana.com Kurucu Ortak ve CEO’su Hakan Baş, Hizlial.com Genel Müdürü Kaan Dönmez, Makromarket Genel Müdürü Mehmet Songör, Markafoni Kurucu Ortağı ve Türkiye Girişimcilik Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Sina Afra, Tekin Acar Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar ve Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin;  perakende sektöründeki gelişmelerle sektörün bugününü değerlendirirken; geleceğini de masaya yatırdı.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorumlar

  1. Teknolojiye sahip olunması diğer etkenler arasından öne çıkan olamıyor. Demeç, iş dünyasında yıllardır sürüp giden bir klasizmin demeci olabilir. Fakat Türk tin sosyalitelerinin olamaz. İnsanları ürün almak için 5-10 Avm dolaştıran bir siyah beyaz garabet, arz olanaklarının genişliği/renkleriyle açıklanamaz.

  2. Değişim, Gelişim midir? Değişim sadece bir yol değişikliği bir seçki tepsisidir. Bunların ‘değişimi’ değişime hazırlanan için ilk zamanlar bir avantaj sağlayabilir. Fakat zaman ranjı, ticari hayatta kısa sürede kimlik değiştirir ve geridekilere çalışır. Avea bende çok kötü izlenimleri ve gözlemleri olan bir ekip. Halen bir ‘değişim’ göremiyorum. Bahsettiğim zaman ranjı onlara isyan etmiş olmalı. :-)

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>