Peter Brandt Bitcoin tahminini açıkladı

0

Peter Brandt Bitcoin

Finans konusundaki analizleriyle bilinen Peter Brandt Bitcoin konusunda tahminde bulundu. Brandt, finansal sistemdeki başarısızlığa dikkat çekti.

Peter Brandt Bitcoin için olumsuz konuştu

Peter Brandt, şimdiye dek Bitcoin konusunda yaptığı başarılı analizlerle biliniyor. Brandt, bu sefer kendi Twitter hesabından, Bitcoin için düşündüklerini paylaştı.

Koronavirüs salgını tüm finans dünyasını direkt olarak etkiledi. Bu durum, kripto para piyasasında da etkili oldu. Analistlerin bazıları bu finansal kriz döneminin kripto paralar için fırsat olduğunu düşünürken, bazıları da kripto paraların geleceği için umutsuz duruma düştü.

Finansal yorumlarıyla ön plana çıkan Peter Brandt, Bitcoin’in geleceği hakkında düşüncelerini paylaştı. Brandt, Bitcoin’inin başarısız bir finansal sistem için de başarılı olabileceğine inanmadığını söyledi.

Brandt, koronavirüs salgını öncesinde Bitcoin için bir hayli umutlu açıklamalar yapmaktaydı. Hatta Bitcoin’in 100 bin dolar seviyelerini görebileceğini bile düşünüyordu. Ancak Brandt, yaşanan finansal kriz sonrasında, Bticoin’in 1000 dolar değerine düşebileceğini bile söyledi.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>