Philips’in ilk hafif oyun kulaklıkları sayesinde net ses kalitesi, konfor ile buluşuyor

0

Günümüzde oyunlar öyle  zengin, karmaşık ve sürükleyici bir hal aldı ki, özel kurulmuş bir oyun  sistemi, rekabet avantajı sağlayabilir konuma geldi. Net ve ayırıcı bir ses ve oyun içi iletişim  için iyi bir mikrofon, takım temelli battle royale, aksiyon RPG ve MMORPG  oyunlarında net bir fayda sunmaya başladı.

Aynı zamanda iş ile ilgili ya da özel ses ve görüntülü konuşmalarda da, kulaklıklar net bir ses vererek ve  kullanıcının kafasına rahatça oturarak bütün bu farkı iş konusunda da yaratabilir. Bu durumdan bilinçle hareket eden Philips, Gaming portföyündeki ilk oyun kulaklığı serisini piyasaya sundu.

Yeni kulaklık serisinin iki farklı modeli bulunuyor

Hafif ve kulak üstü tasarıma sahip olan ürün, ayarlanabilen kafa bandı ve yumuşak yastık desteği ile öne çıkıyor. İki farklı modeli bulunan kulaklık ayrıca optimal bir uyum ve uzun bir takma konforu sağlıyor.

Philips TAGH301BL

Philips TAGH301BL, yenilikçi kafa bandı ile kişiselleştirilmiş ve rahat bir  uyum sağlıyor. Temel kablolu yapısıyla öne çıkan kulaklık, kafa bandı ayarına ek olarak yumuşak iç yastıkları ve serinlik hissi veren PU kulaklık kısımları ile dikkat çekiyor.

211 gram ağırlığıyla oldukça hafif bir yapıya sahip olan kulaklık, kolay ve rahat bir kullanım sunuyor. Evrensl 3.5 mm konektöre sahip cihaz, 1.8 metre uzunluğunda kablodan oluşuyor. Ayrıca kolayca erişilebilen, çok fonksiyonlu kumanda ve net sesli bir mikrofon da hem oyuncuların hem de profesyonellerin taleplerini yerine getiriyor.

Philips TAGH401BL

Philips TAGH401BL kulaklık, oyuncular için bir sonraki basamak olmayı hedefliyor. Profesyonel olarak öne çıkan Dirac HD/3D ses teknolojisini kullanan kulaklık, doğal ve şeffaf bir ses deneyimi sunuyor.

Uzamsal konumlama ile çok büyük bir ses kalitesi yükseltmesi sağlayan kulaklık,  3D ve HD teknolojisini doğrudan kontrol edebilen Windows PC kullanıcıları için sunulduğunu belirtelim. Yalnızca 250 gram ağırlığında olan Philips TAGH401BL, optimal uyum ve uzun takma konforu için ayarlanabilen bir kafa bandına, yumuşak yastıkçılara ve serinlik hissi veren PU köpük hafızalı kulak kısımlarına sahip.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>