Philips’ten USB Dock İstasyonlu Ayak

0

philipsDaha fazla bağlantı, daha az yayıntı
Yepyeni Philips SB4B1928UB USB Dock İstasyonlu Ayak, kullanıcıların kendi seçtikleri yeni bir Philips ekran ile ya da VESA uyumlu (100 x 100’lik) herhangi bir ekran ile eşleştirebilecekleri şık, ergonomik bir ayaktan oluşuyor. 19 inçten 28 inçe kadar (48 cm’den 71 cm’e kadar) ekranları destekleyen bu yeni dock istasyonlu ayak, kullanıcılara ekran seçiminde (ve değiştirmede) daha fazla esneklik sunuyor.

Ayrıca ayak, pek çok farklı yerden çalışan mobil iş profesyonelleri tarafından tercih edilen en yeni ultra ince dizüstü bilgisayarlarla da iyi bir uyum gösteriyor. Daha hafif ve ince bilgisayarların en büyük dezavantajı olan sınırlı konektör olanağını telafi eden yeni dock istasyonlu bu ayak, dahili bir USB 3.0 aygıtı ve Ethernet sunuyor. MMD EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Thomas Schade, “Kullanıcılar ofiste fişi takıp hemen çalışmaya başlayabilirler” diyor ve ekliyor:  “Üstelik masanın üstündeki kablo yayıntısıyla uğraşmalarına da gerek yok. USB’nin tam kapsamlı olması sayesinde, yeni ayak, bir USB portu ile her dizüstü bilgisayar ile çalışıyor. Ofisteki çevre birimlerine, internete ve güç kaynağına anında sunduğu tek kabloluk erişim ile insanların hemen bağlantı kurmalarını sağlıyor.”

Görüntüleme deneyimini genişletmek
Dock istasyonlu ayak, kullanıcılara kendi uygulamalarına en uygun olan ekran ölçüsünü, çözünürlüğü ve teknolojiyi seçme özgürlüğünü veriyor – üstelik 3840 x 2160 piksellik ayrıntılı 4K UHD çözünürlüğün büyüleyici netliğini de sunuyor. Eğer bir ekran yetmezse,  kullanıcılar, HDMI, DisplayPort ve USB ile dock istasyonlu ayağa en fazla altı monitör bağlayabilirler – üstelik bunların hepsi hâlâ dock istasyonlu ayak ve dizüstü bilgisayar arasındaki tek bir USB kablosuyla mümkün. İşte bu da artan üretkenlik için kablo yayıntısı olmayan, çok monitörlü bir çalışma alanı yaratmanın kolay yolu. Masabaşı çalışanının sağlığı temel odak noktası.

Yeni Philips Dock istasyonlu ayak, hepsi bir arada basitliğine rağmen, Office kullanıcılarının ergonomik ihtiyaçlarına göre ayarlanabiliyor. Philips SmartErgoBase tasarımı ile, ayak yükseltilip alçaltılabilir,  eğilebilir, sağa sola dönebilir ve ekran, kullanıcı için tam doğru pozisyona getirmek için döndürülebilir. Düşük çerçeve-masa mesafesi, özellikle çift odaklı, üç odaklı ya da progresif gözlük camı kullanıcıları için maksimum okuma rahatlığını beraberinde getiriyor. Ayrıca ayak, her ne kadar tek bir USB 3.0 kablo bağlantısı ile masalardaki kablo karmaşasının çoğunu ortadan kaldırsa da,   aynı zamanda da çalışma alanını düzenli ve profesyonel tutmak için fazladan kablo yönetimi özelliklerine de sahip.

Yeni Philips SB4B1928UB USB Dock İstasyonlu Ayak, kurumsal talep üzerine sipariş edilebilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>