Pichai evden çalışma sistemi hakkında konuştu

0

Pinchai evden çalışma sistemi

Google CEO’su Sundar Pichai evden çalışma sistemi hakkında konuştu. Pichai , bu sistemin kalıcı olmadığını belirtti.

Pichai evden çalışma sistemi için görüşlerini paylaştı

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok şirket evden çalışma sistemine geçmek zorunda kaldı. Bununla birlikte, bu yeni çalışma düzeninin kalıcı olup olmayacağı da konuşulmaya devam ediyor.

Twitter, süresiz olarak bu sistemin kendilerini için devam edeceğini belirtirken, Apple normalleşmeye yönelik planlar yapıyor. Evden çalışmayla ilgili olarak Google CEO’su Sandura Pichai , Google’ın izleyeceği politikayla ilgili önemli bilgiler paylaştı.

Pichai , bu sistemin kendileri için kalıcı olmayacağını ve ofise döneceklerini duyurdu. Daha önce bu yıl sonuna kadar evden çalışmaya devam edeceği belirtilen şirketin, kademeli normalleşme uygulamasının 2021 yılında ise ofise dönüşte önemli adımların atılması bekleniyor.

Pichai , Şubat ayında kendilerinin de virüs konusunda öngörülerde bulunmaya çalıştığını ancak bugünkü gibi bir tabloyu görmenin çok zor olduğu itirafından da bulundu.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>