PİLOTT’a ODTÜ’den Kristal Ağaç ödülü

0

Türk Telekom, ODTÜ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Kristal Ağaç Ödül Töreni’nde PİLOTT Girişimcilik Programı ile ödül kazandı.

2014 yılı içerisinde fark yaratmış, yenilikçi düşüncelerini hayata geçirmiş ve başarılı olmuş girişimcileri ve kurumları ödüllendirmek amacıyla ODTÜ Genç Girişimciler Topluluğu tarafından düzenlenen Kristal Ağaç Ödül Töreni’nde PİLOTT, ‘Yılın Girişimci Destekçi Kurumu’ seçildi.

Kristal Ağaç Ödülü’nü Türk Telekom adına PİLOTT Yöneticisi Duygu Öktem aldı. PİLOTT, girişimci adaylarını başarılı işler yapmaya teşvik etmesi ve girişimcileri en çok destekleyen program olması sebebiyle ödüle layık görüldü.

PİLOTT ile hayaller gerçek oluyor
PİLOTT ile birlikte Türk Telekom, girişimcilik ekosistemini güçlendirmeyi ve girişimcileri desteklemeyi hedefliyor. Program ile sektöre ve Türk Telekom Grubu’nun hizmet ağına katkı sağlayabileceği öngörülen girişimciler, Türk Telekom’un bilgi birikiminden, kanallarından ve altyapı imkanlarından yararlanabilmenin yanı sıra Türk Telekom’la stratejik ve ticari iş birliği geliştirme fırsatı yakalıyor.

Programın sonunda seçilen ilk 3 girişim Silikon Vadisi’ne yaptıkları seyahat ile dünyanın önemli girişimci ve yatırımcılarıyla bir araya gelerek birlikte potansiyel yatırım ve iş birliği fırsatlarını değerlendirme şansı yakalıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>