Techinside Google News
Techinside Google News

Pionr B2B ödemelerini canlandıracak!

Pionr, Tahsildar alımıyla fintek alanında inovasyonu destekleyerek B2B ödeme çözümlerini daha fazla güçlendiriyor

Finansal teknoloji alanında yeni ve yenilikçi girişimleri başlatarak bu alanlarda liderlik eden Pionr, B2B ödemeler sektörünü canlandırmak adına Tahsildar’ı bünyesine kattığını duyurdu. Bu satın alma, tamamen Pionr’ın özsermayesi ile gerçekleştirildi. Şirket, Tahsildar’ın müşteri sayısını artırarak aylık işlem hacmini 5 milyar TL’ye çıkarmayı hedefliyor.

Fintek sektörünün öncülerinden olan Pionr, işletmelerin dijital ödeme ve finansal süreçlerini kolaylaştırmak amacıyla Tahsildar’ı satın aldı. Bu stratejik hamle ile Pionr, işletmeler için online sipariş ve tahsilat süreçlerini basitleştirmeyi, finansal maliyetleri azaltmayı ve güvenilir bir iş ortağı olarak öne çıkmayı amaçlamaktadır. Tahsildar, sürekli genişleyen platformu ve müşteri odaklı yaklaşımı ile işletmelerin büyümesine katkıda bulunmayı sürdürecektir.

- Advertisement -

Tahsildar, işletmelere bayi ve alt bayi yönetimi kolaylaştıran bir platform, kapalı devre e-ticaret sistemi ve sanal POS ödeme geçidi sunmaktadır. Bu sistemler sayesinde işletmeler, sipariş alma ve tahsilat yönetimini verimli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Pionr Kurucusu Yakup Sezer, şirketin stratejilerini B2B pazarında genişletmeye odaklandıklarını belirterek, Tahsildar’ın yetenekleri ve geniş ürün portföyü ile Pionr’ın müşteri tabanını genişleteceğini ve teknolojik yeteneklerini ileriye taşıyacağını ifade etti. Sezer, bu satın alma ile yıl sonuna kadar müşteri sayısını ve aylık işlem hacmini artırmayı hedeflediklerini, bu hedeflerin Tahsildar’ı finansal işlemler ve ödemeler alanında önemli bir oyuncu yapacağını vurguladı.

T-Soft Kurucusu Ömer Arıkan ise, Tahsildar’ın gelişimine tanıklık etmenin kendileri için mutluluk verici olduğunu belirtti ve Pionr ile güçlerini birleştirme kararı aldıklarını açıkladı. Arıkan, Tahsildar platformunu bir unicorn haline getirmeyi amaçladıklarını söyledi ve T-Soft olarak Tahsildar’ın yeni döneminde de ortak olarak kalmaya ve büyümesine katkı sağlamaya devam edeceklerini dile getirdi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:12:09

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir