Yetenekli yazılımcılar bu kampta yetişiyor

4

Yazılım alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Pisano Yazılım Kampı ile sunulacak ücretsiz eğitim ile işe başlayabilirsiniz. Pisano ekibi ve sektöründe lider kuruluşlardan gelecek konuk eğitmenlerden 6 hafta boyunca ücretsiz eğitim alacak olan adaylar, bir ön eleme ile belirlenecek.  Web tabanlı geri bildirim uygulamalarının yaratıcısı Pisano’nun eğitmenleri ile 6 hafta boyunca kendini geliştirme imkanı bulacak adaylar, programın sonunda ayrıca ekibin bir parçası olma şansını yakalayacak.
Kampın kuruluş amacını anlatan Pisano Yazılım Geliştirme Ekip Lideri Ömür Turan, “Günümüzün gözde meslek alanları arasında gösterilen ‘Yazılım’, genç yeteneklere hala doymamış durumda ve bu alandaki ihtiyaç her gün daha da artıyor. Pisano olarak hem sektöre olan vefa borcumuzu ödemek hem de genç yeteneklere fırsat yaratarak ekibimizi daha da güçlendirmek istiyoruz. Hedefimiz Pisano Yazılım Kampı’nı her yıl tekrarlayarak geleneksel hale getirmek” dedi.

Pisano Yazılım Kampı için önemli tarihler ise şu şekilde:

Başvuruların kamp.pisano.co adresinden 15 Haziran’a kadar yapıldığı kamp için 16 Mayıs-17 Haziran arası mülakat dönemi olarak belirlenmiş. Kazananlar 24 Haziran’da açıklanacak ve ardından 11 Temmuz’da başlayan Pisano Yazılım Kampı 19 Ağustos’a kadar devam edecek.

Yorumlar

  1. linkte problem var müdür

  2. Mantıklı adımlar, sektörde her geçen yıl artan ihtiyaç ancak bu kadar güzel kapatılabilirdi.

  3. Avatar

    Yazılım kampları yazılım öğrenmek isteyen herkes için en güzel fırsat. Sektörde tecrübe edinip para kazanmak siteyen potansiyel yazılımcılar mutlaka değerlendirmeli

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>