Platin Bilişim, web sitesi yenilendi

0

Platin Bilişim Pazarlama Yönetmeni Çiçek Doğan
Platin Bilişim Pazarlama Yönetmeni Çiçek Doğan

İnternet ve mobil teknolojilerin gelişimi ve tüm dünyada hızla benimsenmeye başlamasıyla birlikte, üretilen dijital veri miktarları da büyük oranda artmış durumda. Üstelik bu verilerin pek çoğu, kurumlar tarafından big data analizlerinde kullanılarak şirketlerin daha rekabetçi olmalarında işe yarıyor. Ancak bu verilerin korunması, arşivlenmesi, güvenliğinin sağlanması son derece önemli bir uğraş. 2001 yılından beri bu konularda şirketlere profesyonel ürün ve çözümler Platin Bilişim, son dönemde gerçekleştirdiği başarılı projeler ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. Şirket, son olarak kurumsal web sitesini de yenileyerek müşterilerine ve potansiyel iş ortaklarına daha sade, şık ve yenilikçi bir yüz ile servis sunmaya başladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Platin Bilişim Pazarlama Yönetmeni Çiçek Doğan, “Platin Bilişim olarak “Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı yönetimi”, “Güvenlik” ve “Profesyonel Hizmetler” konularında 2001 yılından beri odaklı bir biçimde faaliyet gösteriyoruz. Son dönemde ardı ardına pek çok başarılı projeye imza attık ve iş hacmimiz muazzam bir artış gösterdi. Buna paralel olarak, web sitemizi yenilemek ve daha şık bir site ile müşterilerimizi ve iş ortaklarımızı karşılama ihtiyacı hissettik. Bu konuda titiz bir araştırma yaptıktan sonra tasarım konusunda, 47. Siyad Ödül Töreninde web tasarım ödülü alan Mingus ile çalışmayı uygun bulduk. Yenilenen ve güncellenen web sitemize yeni iş ortaklıklarımız, kariyer sayfamız ve en önemlisi medya bölümümüz eklendi. Yaptığımız tüm medya çalışmalarını yansıttığımız bu bölüm ile site daha dinamik bir yapıya kavuştu. Ayrıca web in yöntemi ile sitemize case açma ve talep iletme özelliği geldi. Yenilenen web yüzümüz ile sunduğumuz başarılı hizmetlerin artarak devam edeceğini umut ediyoruz,”  diyor.

Veritas, IBM, Symantec, Hitachi gibi dev isimlerle iş ortaklıkları bulunan Platin Bilişim, IT Altyapıları konusunda yüksek standartlara sahip firmaların ürünleri ile sorunsuz, uzun vadeli ve güvenilir çözümler üreterek ön plana çıkıyor. Yeniliklere açık ve dinamik yapısı ile hizmet veren Platin Bilişim, yenilenen web sitesi ile de oldukça iddialı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>