Platin Bilişim’e yeni marka ve pazarlama müdürü

0

2001 yılından bu yana Türkiye’nin önde gelen kurumlarına “Veri Koruma”, “Arşivleme”, “İş Sürekliliği”, “IT Altyapı yönetimi” ve “Güvenlik” konularında profesyonel çözümler sunan Platin Bilişim, kurumsal iletişim ve pazarlama çalışmalarını sektörün deneyimli ismi Çiçek Doğan’a emanet etti.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi, İktisat Fakültesi’nde tamamlayan Çiçek Doğan,  Marka ve Pazarlama Yönetmeni olarak Platin Bilişim bünyesinde yeni görevine başladı., lisansüstü eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Anabilim Dalı’nda tamamladı. Doğan, halen Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde Halka İlişkiler dalında doktora eğitimine devam ediyor.

Çalışma hayatına Accenture Türkiye’de iç iletişim uzmanı olarak başlayan Çiçek Doğan, bu alandaki tecrübelerini hem bilişim hem de farklı sektörlerde devam ettirdi. Uzun süre ZyXEL’de kurumsal iletişim ve reklam uzmanı olarak çalışan Çiçek Doğan, kurumsal iletişim stratejisi ve pazarlama yönetimi konusunda projeler geliştirdi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>